Mikroschemos, mikrovaldikliai Yra 4 prekių.

 • 74HC595 (postūmio registras)
  Išparduota
  74HC595 (postūmio registras)

  Postūmio registro (Shift register) mikroschemos naudojamos tuomet kai valdiklyje trūksta išvedimo uostų. Šios mikroschemos pagalba galima valdyti 8 šviesos diodus ar kitokius elektroninius elementus. Kelis postūmio registrus galima sujungti į vieną. Mikroschema yra DIP korpuso, todėl lengvai panaudojama su projektavimo plokštėmis.

  Postūmio registro (Shift register) mikroschemos naudojamos tuomet kai valdiklyje...

  Postūmio registro (Shift register) mikroschemos naudojamos tuomet kai valdiklyje trūksta išvedimo uostų. Šios mikroschemos pagalba galima valdyti 8 šviesos diodus ar kitokius...

  0,25 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • LM358P (dvigubas operacinis stiprintuvas)
  Turime
  LM358P (dvigubas operacinis stiprintuvas)

  Operaciniai stiprintuvai dažnai naudojami elektronikos elementai kurių pagalba galima sustiprinti nuskaitytą signalą iš įvairių jutiklių, tam kad mikrovaldikliai galėtų juos užfiksuoti. LM358P stiprintuvas yra DIP korpuse, todėl gali būti naudojami maketavimo plokštėse. Mikroschema turi du operacinius stiprintuvus.

  Operaciniai stiprintuvai dažnai naudojami elektronikos elementai kurių pagalba galima...

  Operaciniai stiprintuvai dažnai naudojami elektronikos elementai kurių pagalba galima sustiprinti nuskaitytą signalą iš įvairių jutiklių, tam kad mikrovaldikliai galėtų juos...

  0,25 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • Holo jutiklis A3144
  Turime
  Holo jutiklis A3144

  Holo jutiklis A3144 skirtas magnetinio lauko matavimui. Dažniausiai šie jutikliai taikomi variklio, automobilio rato, ar kt. sukimosi greičiui matuoti.

  Holo jutiklis A3144 skirtas magnetinio lauko matavimui. Dažniausiai šie jutikliai...

  Holo jutiklis A3144 skirtas magnetinio lauko matavimui. Dažniausiai šie jutikliai taikomi variklio, automobilio rato, ar kt. sukimosi greičiui matuoti.

  0,40 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • Turime
  IR spindulių imtuvas VS1838B

  Šie imtuvai (jutikliai) gali būti naudojami signalų nuskaitymui iš distancinių pultelių (tokių kaip televizoriaus ar kokios kitos įrangos), todėl pasinaudojant šiais jutikliais nesunkiai galėtumėme pagaminti ir užprogramuoti nuotoliniu būdu valdomą Arduino. Imtuvai gali būti tiesiai jungiami prie Arduino be jokių papildomų elementų.

  Šie imtuvai (jutikliai) gali būti naudojami signalų nuskaitymui iš distancinių pultelių...

  Šie imtuvai (jutikliai) gali būti naudojami signalų nuskaitymui iš distancinių pultelių (tokių kaip televizoriaus ar kokios kitos įrangos), todėl pasinaudojant šiais jutikliais...

  0,90 €

  Į krepšelį Smulkiau