NodeMCU Yra 7 prekių.

 • Turime
  NodeMCU V3 LUA WiFi valdiklis (ESP8266)

  Šios plokštės pagrindą sudaro ESP8266 valdiklis, turintis galimybę prisijungti prie WiFi tinklo. Valdiklio taktinis dažnis 80Mhz,  flash atmintis: 4MB, turi 10 GPIO, 1 analoginį įėjimą, taip pat UART,I2C, SPI jungtis ir svarbiausia gali tiesiogiai jungtis prie WiFi tinklo.Plokštė gali būti programuojama iš Arduino aplinkos, taip pat gali būti jungiami įvairūs priedėliai.

  Šios plokštės pagrindą sudaro ESP8266 valdiklis, turintis galimybę prisijungti prie...

  Šios plokštės pagrindą sudaro ESP8266 valdiklis, turintis galimybę prisijungti prie WiFi tinklo. Valdiklio taktinis dažnis 80Mhz,  flash atmintis: 4MB, turi 10 GPIO, 1 analoginį...

  9,90 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • 9,90 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • Turime
  WeMos D1 mini valdiklis (ESP-12E)

  WeMos D1 mini valdiklių pagrindas ESP8266 mikrovaldiklis turintis galimybę prisijungti prie 2.4Ghz WiFi tinklo. Šis valdiklis taip pat turi 11 įėjimo/išėjimo kontaktų iš kurių 10 gali būti panaudoti PWM generavimui, taip pat yra vienas ADC kontaktas. Valdiklis turi I2C/SPI tinklų palaikymą. Darbinė įtampa 3.3V.

  WeMos D1 mini valdiklių pagrindas ESP8266 mikrovaldiklis turintis galimybę prisijungti...

  WeMos D1 mini valdiklių pagrindas ESP8266 mikrovaldiklis turintis galimybę prisijungti prie 2.4Ghz WiFi tinklo. Šis valdiklis taip pat turi 11 įėjimo/išėjimo kontaktų iš kurių...

  9,40 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • Turime
  NodeMCU praplėtimo (bazinė) plokštė

  Šios plokštės pagalba prie NodeMCU valdiklio galėsite lengvai prijungti jutiklisu, vykdiklius ir kt. Taip pat galėsite užmaitinti plokšte su yprastiniu Arduino maitinimo šaltinius (5.5 x 2.1mm). Dėl plokštėje esančio stabilizatoriaus, NodeMCU per šią plokštę galima užmaitinti iš 7-12V maitinimo šaltinio.

  Šios plokštės pagalba prie NodeMCU valdiklio galėsite lengvai prijungti jutiklisu,...

  Šios plokštės pagalba prie NodeMCU valdiklio galėsite lengvai prijungti jutiklisu, vykdiklius ir kt. Taip pat galėsite užmaitinti plokšte su yprastiniu Arduino maitinimo...

  4,40 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • Turime
  L293D variklių priedėlis NodeMCU plokštėms

  Šios plokštės pagalba su NodeMCU galėsite valdyti du DC tipo variklius ir sukurti įvairius robotukus ar kitokius judančius įrenginius.

  Šios plokštės pagalba su NodeMCU galėsite valdyti du DC tipo variklius ir sukurti...

  Šios plokštės pagalba su NodeMCU galėsite valdyti du DC tipo variklius ir sukurti įvairius robotukus ar kitokius judančius įrenginius.

  4,40 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • WeMos Arduino WiFi valdiklis
  Turime
  WeMos Arduino WiFi valdiklis

  Šios Arduino tipo plokštės pagrindą sudaro ne įprastai naudojamas Atmel gaminamas mikrovaldiklis, o gerai žinomas WiFi belaidžio tinko mikrovaldiklis ESP8266 . Todėl su šiuo valdikliu nesunkiai galite prisijungti prie belaidžio tinklo, perduoti ar gauti duomenis. Programavimui galima naudoti įprastinę Arduino aplinką (papildomai reikia įsidiegti ESP8266 programavimui skirtą biblioteką).

  Šios Arduino tipo plokštės pagrindą sudaro ne įprastai naudojamas Atmel gaminamas...

  Šios Arduino tipo plokštės pagrindą sudaro ne įprastai naudojamas Atmel gaminamas mikrovaldiklis, o gerai žinomas WiFi belaidžio tinko mikrovaldiklis ESP8266 . Todėl su šiuo...

  14,80 €

  Į krepšelį Smulkiau
 • ESP-M2 WiFi modulis DT-06 (ESP8285, TT firmware)
  6,80 €

  Į krepšelį Smulkiau